ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΦΕΑ ΓΙΑ ΚΟΡΟΝΑΙΟ
ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Διεύθυνση: Αυλώνος 166,
Αθήνα 104 43
Τηλέφωνο: (+30) 697 441 5825
Email: [email protected]
ΑΘΗΝΑ: 11/03/2020
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΤΟ Δ.Σ. του ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ, συνεδρίασε εκτάκτως και αποφάσισε την αναστολή των προπονήσεων σε όλα τα τμήματα υποδομών του Συλλόγου (μπάσκετ – βόλεϊ – ποδόσφαιρο), εναρμονιζόμενος άμεσα με την Κοινή Απόφαση των Υπουργών Παιδείας & Θρησκευμάτων, Υγείας και του Υφυπουργού Αθλητισμού, που αφορά την πρόληψη από την μετάδοση του κοροναϊού.
Θα υπάρξει νεότερη ενημέρωση για την επαναλειτουργία και επανεκκίνηση των προπονήσεων”.
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ